-15%

Lb Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 3000 мА·год 7.4 В 92x29x14 мм JST-XH 25C
1 369 ₴
1 160 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB DLC-2S3000TX-X9D
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 3000 мА·год 7.4 В 92x29x14 мм JST-XH
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 3000 мА·год
- Напруга: 7,4 В
- Конфігурація: 2S
- Токоотдача: 25 C
- Струм заряду: 5 C
- Корпус: М'який
- Конектор: JST-XH
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 92x29x14 мм
- Вага: 100 г
- Акумулятор — 1 шт.
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів — 1 шт.
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 7.4 В
- Ємність: 3000 мАг
- Струмовіддача: 25 C
- Корпус: М'який
- Конектор: JST-XH
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 92x29x14 мм
- Вага: 100 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722442759190 |
| Вага в пакованні | 0,12 кг |
| Вік | Не для дітей |
| Висота в пакованні (см) | 3,8 |
| Габарити паковання | 13х5,3х3,8 см |
| Гарантія | Не поширюється |
| Глибина в пакованні (см) | 5,3 |
| Дитячий вік | Не для дітей |
| Ємність | 3000 |
| Матеріал | Li-Pol |
| Напруга | 7.4 В (2S) |
| Номінальна струмовіддача | 25C |
| Пікова струмовіддача | 50C |
| Роз'єм | JST-XH |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип корпусу | М'який |
| Тип призначення | Lb Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 3000 мА·год 7.4 В 92x29x14 мм JST-XH 25C |
| Ширина в пакованні (см) | 13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴

