
Lb Акумуляторна збірка 2S4P Energy Life 19600 мАг EVE 21700-EVE50E Li-Ion 12AWG XT60-F (001)
1 888 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Особливості:
- Оригінальні акумуляторні елементи
- Нові свіжі акумуляторні елементи
- Відбір у батареї елементів з однаковим внутрішнім опором
- Надійні силіконові дроти й оригінальні конектори АМАSS
- Контроль якості: робота під навантаженням, контроль температури, міцність зварювання та паяння батареї
- Стабільна якість акумуляторних складок Energy Life
- Спеціалізація виробництва на батареях для дронів
- Офіційне серійне виробництво з документами
- Зроблено в Україні
- Ємність: 20000 мА·год
- Токоотдача: 60A
- Напруга: 7,3 В
- Конфігурація батареї: 2S4P
- Хімія: Li-Ion, INR (літій-марганець-нікель)
- Елементи живлення: EVE 21700-EVE50E
- Конектор: XT60
- Балансир: XH-F
- Дріт силіконовий: 12AWG
- Довжина силового дроту: 10 см
- Довжина балансира: 10 см
- Стрічка для зварювання батареї: Нікельована, 0.20x10
- Кількість акумуляторних елементів: 8
- Геометрія батареї: вертикальне складання
- Ток заряда: 0,2-1 C
- Акумуляторна батарея — 1 шт.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energy Life |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722329861190 |
| Вага | 612 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 25 мм |
| Гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Li-ion |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип призначення | Lb Акумуляторна збірка 2S4P Energy Life 19600 мАг EVE 21700-EVE50E Li-Ion 12AWG XT60-F (001) |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 888 ₴


