-21%

Lb Новорічна світлодіодна гірлянда штора 3*1 метр Місяць і зірка Кольорове світло
415 ₴
329 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 6 13815-88469
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина шнура живлення | 1.4 м |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 5000 годин |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гірлянди | Штора кімнатна, Кімнатна гірлянда, Штора вулична, Бахрома кімнатна, Бахрома вулична, Вулична гірлянда |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Пакет |
| Управління | На корпусі |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режими світіння | , 1. - Комбінований, 2. - Хвилями, 3. - Бігаючі вогні, 4. - Плавне загоряння/згасання, 5. - Послідовні бігаючі вогні, 6. - Повільне згасання, 7. - Мерехтіння |
| Тип призначення | Lb Новорічна світлодіодна гірлянда штора 3*1 метр Місяць і зірка Кольорове світло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴





