-21%

Lb Пуровер Ecocoffeetools GV40 для заварювання кави Black
556 ₴
441 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 6 13701-87465
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecocoffeetools |
| Висота | 93 мм |
| Діаметр | 28 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Об`єм | 250 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Країна виробник | Китай |
| Тип посуду | Пуровер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Тип призначення | Lb Пуровер Ecocoffeetools GV40 для заварювання кави Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441 ₴





