-21%

Lb Гірлянда сітка світлодіодна 382902 холодне світло від мережі 220 V для дому та вулиці 2*2 м 144 led
402 ₴
319 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 6 13819-88477
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Вага | 200 г |
| Довжина шнура живлення | 0.61 м |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 144 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 10000 годин |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гірлянди | Сітка кімнатна, Штора кімнатна, Кімнатна гірлянда, Штора вулична, Сітка вулична, Вулична гірлянда |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Пакет |
| Управління | На корпусі |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий, Холодний білий |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інтервал різання | 20 см |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
| Колірна температура | 5000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режими світіння | , 1. - Комбінований, 2. - Хвилями, 3. - Бігаючі вогні, 4. - Плавне загоряння/згасання, 5. - Послідовні бігаючі вогні, 6. - Повільне згасання, 7. - Мерехтіння |
| Тип призначення | Lb Гірлянда сітка світлодіодна 382902 холодне світло від мережі 220 V для дому та вулиці 2*2 м 144 led |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴





