
Lb Портативний мінікондиціонер із функцією зволоження повітря Mini Cooling Fan USB White
497 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 6 13474-85600
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Портативний мінікондиціонер Lesko Mini Cooling Fan з функцією зволоження повітря
Lesko Mini Cooling Fan — це компактний багатофункціональний пристрій, який поєднує вентилятор, охолоджувач і зволожувач повітря. Завдяки продуманому дизайну та водяному резервуару, прилад забезпечує приємну прохолоду та комфортний мікроклімат.
Завдяки компактним розмірам і зручній ручці, пристрій легко переносити та використовувати вдома, в офісі, під час відпочинку або подорожей.
Особливістю моделі є можливість додавання льоду або холодної води в резервуар, що дає змогу знизити температуру повітря на кілька градусів, створюючи ефект природного кондиціонування.
Переваги Lesko Mini Cooling Fan:
3-в-1: вентилятор, охолоджувач, зволожувач
Має 7 кольорів підсвічування води
Можливість додавання льоду — посилене охолодження
Природне зниження температури до -10deg;
Портативний розмір і зручна ручка для транспортування
Просте керування — кілька кнопок для регулювання режимів
Легко мити та заправляти водою
Lesko Mini Cooling Fan — це ефективне рішення для створення прохолоди там, де немає можливості встановити повноцінний кондиціонер. Ідеальний варіант для спекотних днів, який забезпечить свіжість і зволоження всюди, де ви цього зажадаєте.
Lesko Mini Cooling Fan — це компактний багатофункціональний пристрій, який поєднує вентилятор, охолоджувач і зволожувач повітря. Завдяки продуманому дизайну та водяному резервуару, прилад забезпечує приємну прохолоду та комфортний мікроклімат.
Завдяки компактним розмірам і зручній ручці, пристрій легко переносити та використовувати вдома, в офісі, під час відпочинку або подорожей.
Особливістю моделі є можливість додавання льоду або холодної води в резервуар, що дає змогу знизити температуру повітря на кілька градусів, створюючи ефект природного кондиціонування.
Переваги Lesko Mini Cooling Fan:
3-в-1: вентилятор, охолоджувач, зволожувач
Має 7 кольорів підсвічування води
Можливість додавання льоду — посилене охолодження
Природне зниження температури до -10deg;
Портативний розмір і зручна ручка для транспортування
Просте керування — кілька кнопок для регулювання режимів
Легко мити та заправляти водою
Lesko Mini Cooling Fan — це ефективне рішення для створення прохолоди там, де немає можливості встановити повноцінний кондиціонер. Ідеальний варіант для спекотних днів, який забезпечить свіжість і зволоження всюди, де ви цього зажадаєте.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 195 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 65 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 140 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 10 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення, В | 5 |
| Особливості | Підсвічування |
| Харчування | USB |
| Тип | Лопатевий |
| Тип призначення | Lb Портативний мінікондиціонер із функцією зволоження повітря Mini Cooling Fan USB White |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497 ₴






