-21%

Lb Новорічна фігурка під ялинку YH259905A новорічний олень 85 см різдвяна м'яка іграшка Green
1 258 ₴
998 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 6 13878-88949
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Висота | 85 см |
| Кількість | 1 шт. |
| Матеріал | Тканина |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Новорічні фігури |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Мінімальна висота фігури, см | 68 |
| Призначення | Для декору для вечірок | для прикрашання |
| Регулювання висоти ніг | максимально 17 см |
| Тип призначення | Lb Новорічна фігурка під ялинку YH259905A новорічний олень 85 см різдвяна м'яка іграшка Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴





